| emipenet a întrebat:

Merita sa citesti biografii/auto-biografii ale oamenilor de succes? Am gasit cateva in Romana si par interesante la prima vedere
Vreau sa citesc parerile voastre
Funda!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt exemple de viață reală trăită.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am dat telefon lu` Cristi Borcea cu număr ascuns pentru că eu am număr ascuns și după aia când vă sun după aia n-am număr, și i-am făcut la telefon miau miau miau miau pisică și mi-a închis telefonul dar acum el nu știe el acum aude de la voi.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Da, poate o sa te inspire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, majoritatea au trecut prin lucruri grave, lagăre și așa mai departe, chestii tragice cu care tu nu ai de-a face din moment ce-ti permiți să stai și să citesti. Mai bine te pui pe munca, ai mai multe de învățat din asta

| AdelinaC a răspuns:

Da, pe mine ma motiveaza