| Tarabostes a întrebat:

Spuneti-mi o carte de minim 100 maxim 350 pagini care v-a placut. Eventual o comedie.

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Citeste seria de Sven Hassel.Ai comedie, drama, istorie, actiune si tot ce vrei.

| miradoniz a răspuns:

Nu e comedie; nu îmi da funde, nici 5, nici 10
https://www.causes.com/......rant-discr

"Nu uitam sa fim discreți despre discriminare"i se spune; aștept sa o scrii și tu împreună cu ceilalți;))

| Vanqu1sh a răspuns:

M-am hotarat sa devin prost ( Martin Page ), parca 100 de pagini are, este super comedie, merita citita! Bafta!

| MisterSTAG a răspuns:

Nu e chiar comedie, dar mie mi-au placut la nebunie cele 3 romane Jocurile Foamei.

| angemon500 a răspuns:

Piramida Rosie e o carte de aventura.Superba.Uitate pe net sa vezi si daca iti place iti pot vinde cartea.