| Capusneanu_James_1999 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog, 5 poezii de ale lui Mihai Eminescu ce au ca tema adolescenta, in afara de "Venere si Madona".

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cauta si tu puturosule.bah,jegos mai esti.de ce mai ai internet? iti spun eu-de prost ce esti!

| Prodan_Rebeca_1999 a răspuns:

Draga Capusneanu James care invata la colegiul Nicolae Titulescu din Brasov in clasa a 9 a B in clasa cu frumoasa Prodan Rebeca. laughing) Te rog sa imi spui si mie ce ai gasit laughing)