| liviutalove a întrebat:

Stie cineva o biblioteca prin zona Domenii, care sa imprumute carti? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Uite lista bibliotecilor din Bucuresti. Vezi care e mai aproape de tine :-) http://www.miculparis.ro/utile/cultura/biblioteci-in-bucuresti.html

1 răspuns:
| MgdDroopy a răspuns:

Si uite o cafenea si pentru cei mici. Cu pretul pe ora (poti consuma orice) si ai acces la internet, carti, orice au ei pe acolo.
Te poti duce cand ploua cu prietenii (cand nu aveti ce face) sau singura