| GeorgianaMdg a întrebat:

Stiti vreo carte horror/thriller in care actiunea se petrece intr'un spital/azil de nebuni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zombie Apocalypse! Horror Hospital este o carte super misto ar trebui sa o citesti

4 răspunsuri:
| Țuțuleee a răspuns:

Zombie Apocalypse! Horror Hospital

| Pisoiashh a răspuns:

Hey,știu că nu am nici-o legătură cu cerință ta, dar caut cititori de cărți...că rar mai găsești așa ceva.Am făcut un grup special pentru cărți, orice gen de carte...bine nu este numai de cărți.Grupul este nou și nu am mulții membri și sunt în căutare, caut și administratori\membri.
https://www.facebook.com/groups/116000959077072/ mulțumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pisoiashh):

Eram cat pe ce sa ma alatur, pana am vazut ca e un grup de anti-literatura.

| Pisoiashh a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai ce am spus că este nou.Nu are nici 24 de ore de la deschidere.Si acel "anti-literatura" este pentru că am postat cartea "Fifty Shades"? Si dacă este din cauza asta...am spus mai sus că este pentru orice gen de carte.Multumesc frumos.