| Fetitzacekurai a întrebat:

Stiti vreun site de pe care se poate descarca in PDF o carte? Dar sa fie toata cartea, nu numai primele pagini, asa cum am gasit eu...

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Scribd.
Găsești o grămada, dar fa-ți cont și încarcă un fișier, oricare, ca sa poți sa descarci și tu.

| mucificatorul201 a răspuns:

Du-te pe scribd si daca unele carti trebuie sa le cumperi uite-te la asta https://www.youtube.com/watch?v=AWpXpr12fow&t=1s si sapui codulpe INTERNET EXPLORER nu se va vedea nici o diferenta