| SmokeyEye a întrebat:

Știți să îmi recomandați titluri de cărți cu specific erotic, romantic? Dacă aveți e-books pot să vă dau la schimb, ce am eu prin folderul biblioteca virtuală.

8 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Fifty shades of grey e ceva mai nou, lolita( o fata de 13 ani ce are o relatie cu un barbat de 40 si este adesea drogata de acesta pentru a o poatea viola), invitatia la vala, scrisoare de dragoste, enigma otiliei sunt carti de dragoste

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

The notebook, The last song, Dear John, Sub aceeasi stea, si orice carte scrisa de Nicholas Sparks

| SmokeyEye explică (pentru IForgotMyNameAgain):

Merci dar caut cărți care să aibă erotismul ca acțiune principală. ( precum 11 minute, Fifty Shades, Stark...)

| IForgotMyNameAgain a răspuns (pentru SmokeyEye):

Aa, scuze :3

| musiiic a răspuns:

Seria Fifty Shades - E. L. James
Seria Crossfire - Sylvia Day
Triumful dragostei - Nora Roberts
Seria Visului - Nora Roberts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mipco.com/english/pushtengl.html
pushkin e un tampit, ce-as fi ras ca prietena lui sa aiba gaze in timp ce
venus in furs, the story of an eye, our lady of the flowers

| nicolicii03 a răspuns:

Seria Fallen de Lauren Kate, de Becca Fitzpatrck Ingerul noptii, Crescedo si Tacere si de Nina Malkin Blestemul din Swoon. Mie mi-au placut foarte mult cartile astea. sper sa iti placa :*

| Sadic a răspuns (pentru nicolicii03):

Nu sunt erotice cărţile ăstea -_-