| Tyberiu2000 a întrebat:

Aș vrea și eu niște titluri de cărți despre yoga, spiritualitate, etc. Am găsit prin biblioteca mea una despre yoga și a fost foarte interesantă. Aș vrea niște cărți mai cunoscute pentru că la noi în comună există o bibliotecă mică. Și dacă se poate cât mai multe. După cum știți cel mai bun răspuns primește FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e o biblioteca mare si nu stiu ce as gasi. poate ar trebui sa cauti pdf-uri. anyway da search la herald, sunt niste le zice,, carti esentiale'' dar sunt foarte dragute din cate am cumparat mai demult