| Sasukesmecherul a întrebat:

Un site unde pot descarca carti de pe libris.ro in format pdf? As vrea sa le pun pe telefon si sa le citesc

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Parca avea undeva o secțiune de unde puteai cumpăra in format epub.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu prea avem cum sa iti dam chestii de genul ca e faza cu piratarea si riscam ban. Ori in cel mai fericit caz, raspunsul este sters de admin.

| RasfoiescPeNet a răspuns:

Cauta titulurile pe Google.
Poate le gasesti pe scribd.com sau pe alte sites.
Sau poate gasesti pe unele site-uri cartea in. html

https://www.scritub.com/literatura-romana/carti/index.php

| laflame a răspuns:

Cauta titlul cartii pe Google, urmat de "pdf". Eu asa fac de obicei.

| Sasukesmecherul explică (pentru laflame):

Am gasit un site dar nu pot sa descarc

| Sasukesmecherul explică (pentru Sasukesmecherul):

Plus ca am incercat sa descarc de undeva si avea trojan pe el fisieru