| BlondyeStefy a întrebat:

Unde gasesc carti in format electonic pe are sa le scot la imprimanta dar sa fie carti in limba romana chiar daca sunt scrise de scriitori de alta origine?

Răspuns Câştigător
| DigiMind a răspuns:

Http://www.scribd.com/
Te loghezi cu un cont de facebook, si gata.

1 răspuns:
| mihaelaavirvarei a răspuns:

Cauta pe scribd, acolo gasesti cartile care au fost traduse si puse pe site ulterior de catre alti cititori. Poti sa descarci cartile de pe scribd, daca incarci la ei pe site un document. Sau daca nu gasesti o carte respectiva pe scribd, cauta pur si simplu cartea pe google scriid la sfarsit `tradusa in romana`