| OhGodWhy a întrebat:

Unde pot citi carti complete online in romana? sau si in engleza?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Aici: http://www.adventist.ro/index/materiale-de-studiu/e-books.html
Iti recomand sa incepi cu "Tragedia veacurilor".

| oprescudorin11 a răspuns:

In romana la Biblioteca Universitara, in engleza, la British Library, la Dorobanti sau pe strada J. Michelet, la Ambasada Britanica.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
scribd.com
Pa!

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu îmi iau majoritatea cărţilor de pe www.scribd.com. Mie mi se pare cel mai bun site de genul ăsta. Dacă am nevoie de o carte acolo intru.
Numai bine!

| Inela a răspuns:

Buna!
pai doar da un search pe google la cartea care iti trebuie, daca vrei sa o citesti in romana scrii denumirea in romana, daca in engleza scrii denumirea in engleza, si ar trebui sa ai de unde alege pentru ca sunt site-uri care publica carti intregi. Poti incerca si pe www.scribd.com :)
Bafta!