| AvalohAlyn a întrebat:

V-a placut cartea Sub aceeasi stea (de John Green) sau filmul cu acelasi nume? Ce v-a placut cel mai mult la ele? Ce parere aveti despre Hazel dar despre Augustus?

Răspuns Câştigător
| Hemera a răspuns:

Eu am citit cartea si sincer, povestea e pe cat de frumoasa pe atat de trista.Desi este fictiune la fel de bine ar putea fi un caz real...
Filmul nu l-am vazut inca, deoarece mereu prefer sa citesc cartea si apoi eventual sa vad si filmul.

12 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Neah, nu a fost cine ştie ce.

| petrusmadalina a răspuns:

Eu am vazut filmul.Nu pot sa zic ca mi-a placut in mod exceptional. Daca ai vaut si filmul Divergent o sa ti se para putin bizar stii tu de ce...winking

Răspuns utilizator avertizat
| petrusmadalina a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai ....in Divergent Hazel si Augustus sunt frati si atunci cand te uiti la Sub aceeasi stea este destul de ciudat...

Răspuns utilizator avertizat
| petrusmadalina a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Asta nu stiu... insa nu cred.

| J0B0MAT a răspuns (pentru petrusmadalina):

laughing Da si mie mi s-a parut ciudat mai ales ca am vazut divergent si insurgent si apoi imediat the fault in our stars, datorita actritei.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns:

Nu am citit cartea dar filmul mi-a placut.Cel mai mult mi-a placut forta personajelor de a-si accepta soarta si de a se putea bucura de viata.
Dar, hey, trebuie neaparat sa vezi si Divergent si Insurgent(continuarea)

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai in divergent erau frati actorii principali din sub aceeasi stea.

Răspuns utilizator avertizat
| zurick a răspuns:

Cartea,da mi-a plăcut, însă filmul lasă de dorit.