| AvalohAlyn a întrebat:

Va plac cartile? Ce gen preferati?

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Imi plac manga-urile. Orice gen, dar in special yaoi.

| RainmakerX a răspuns:

Sf si fantasy

| AFR81 a răspuns:

Imi plac foarte mult. Prefer cartile istorice si cele care tin de spiritualitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aventuri, Realism.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

SF si fantasy.

| lovegirl15 a răspuns:

Dragoste, aventura, SF, fantasy, drama, istorice, horror, psihologice, istorice.

| Sandu3 a răspuns:

Din pacate din ce in ce mai putini tineri citesc in Romania lui 2017. Din pacate cei care o fac citesc mai mult ziare si reviste.Nu carti.Cei care citesc carti sunt astazi in 2017"exceptii"care sunt priviti in mod ciudat si de neanteles.Am o experienta din asta din iunie 2016 cand citeam o carte in parc si cei care treceau pe langa mine se uitau mai insistent.Nu mai vazusera asa ceva.Dar in sfarsit sa trecem la ce te intereseaza pe tine.La prima intrebare,raspuns:da,a doua intrebare:trilere juridice(John Grisham-Clientul,Avocatul strazii),de dragoste(Turgheniev-Un cuib de nobili)Oricum astea sunt asa, ce-mi vine in minte acum, repede. Oricum, si tu daca citesti si-ti plac cartile, ce pot sa-ti spun...FELICITARI.Esti o exceptie.

| Afroditlove a răspuns:

Dragoste, aventura, drama, horror, mindfuck.