| florin1024 a întrebat:

Va plac cartile harry potter? eu daca ar fi sa fac un clasament, dintre toate cartile pe care le-am citit volumele harry potter ar fi pe primul loc. Mi se pare super cum autoarea a reusit sa creeze o noua lume secreta de magicieni si cum a reusit sa faca o legatura intre intamplarile din primul volum cu toate celelalte.

2 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Mie imi plac.Parca era o faza cand a intrat in Wc laughing, nu mai tin minte rolling on the floor

| TeoTudor a răspuns:

Salut! Da, eu pot spune ca sunt fanul nr1 al lui Harry Potter am citit fiecare carte de 15 ori la varstele de 5-6-7-8 ani + ca filmele le-am vazut de 10 ori facand o exceptie cel de-al doilea film l-am vazut de 25 de ori si nu regret nimic stiu absolut tot despre lumea aceea absolut orice toate vrajile lui cat si cele care exista ori ce stiu orice... am jucat si de asemenea pe ps2 pana la jocul 5 si atat caci celelalte erau pentru ps3... este super il iubesc si chiar si acuma la 13 ani ma uit la el in timpul liber iti recomand sa te interesezi mai mult de el ai sa vezi ca nu o sa regreti absolut nimicwinking HarryPotter forever!