| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Vreau idei de locuri pentru desfasurarea unei actiuni pentru o carte, locul unde s-ar intalni personajele principale. Nu scoala sau serviciu gen :v sau mai stiu eu ce

4 răspunsuri:
| Anonim2796 a răspuns:

Cafenea, club, magazin?

| miha1275 a răspuns:

Gandeste-te la un oras, un loc frumos si speciala, ca intalnirea sa fie un moment interesant. Poti sa incerci, o vacanta, un oras fain, un club, sunt sigura ca va iesii bine happy

| D3I3 a răspuns:

O cafenea, la cineva dintre ei, cantina scolii, in parcare, in statia de asteptare, in aeroport, in gara, pe drum, la un adapost de animale, la un concert, la un orfelinat, la magazin, la mall, la librarie, la biblioteca, pe scena, la lansarea unui joc/carti/film, online ( pe internet ) ..etc.

| Bia123454321 a răspuns:

Intr-un loc parasit unde se afla un foișor sau ceva.

La o cafenea din cartier...

Sau undeva pe malul marii

Sper ca te-am ajutat sau te-inspirat.