| Daria a întrebat:

Maine sunt de serviciu pe scoala impreuna cu prietena mea si nu stiu ce sa imi iau cu mine sa nu ma plictisesc... O sa imi iau o carte, muzica, ceva mancare, aveti alte idei?

Răspuns Câştigător
| deyu1998 a răspuns:

Poi carti de joc. Putetii sa compunetii statusurihee hee eu asa fac thinking
Sa spunetii bancuri, eu de ex m-a jucam ca fesul cu colegmea pe tot holul eu stateam in capapt iar iar ea in celalalt si aruncam fesul rolling on the floor

1 răspuns:
| NinelGuevara a răspuns:

Un aparat fota sau teleefon cu camera (pentru pozesmug) reviste thinking