| costinvlad a întrebat:

Vreau o poveste de groaza dar de groaza de te ia frica cand te gandesti la ea. Sa includa paduri, incantatii, familie care opreste la hotelul bantuit. Ms. Funda. :*

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Poveste scurtă, n-am timp. E auzită de pe canalu de Youtube " Atenție cad mere ". Bineînteles că detaliile etc. sunt puse de la mine.

Într-o seară o mamă şi cu copilul său erau singuri acasă. Copilul era la parter, se uita la televizor şi deodată o aude pe mama sa că-l strigă, chemarea venea din podul casei. Copilul auzind-o pe mama sa că-l strigă, urcă scăerile şi se îndreaptă spre pod. Atunci apare mama lui şi il ia repede în brațe.
- Mami te-am auzit când m-ai chemat.
- Şi eu am auzit scumpule...

// explicație : în pod era o creatură care a imitat vocea lu mă-sa.

1 răspuns:
| DennisW a răspuns:

Daca nu ai vazut Evil dead, varianta veche, vezi-l. Eu am visat urat dupa vreo doua zile.