| AleB a întrebat:

Vreau sa citesc niste romane de dragoste frumoase. Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| frostnight36 a răspuns:

Uite aici cateva. Sper sa iti placa

http://www.kudika.ro/......nthan.html

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Rwgina Margot are mai multe volume, dar e superba si despre tradare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandra Brown-Sarutul ispitei

| Aberdeen a răspuns:

Operele lui mihail drumes cum ar fi : "Elevul Dima dintr-a 7-a"
"Scrisoarea de dragoste"
"Invitatia la vals"

"Pitulicea" de resat nuri guntekin

sau "Lorelei" de ionel teodoreanu

eu le-am citit pe acestea, si desi par clasice, sunt superbe si nu s-au demodat!

| pufoshenia24 a răspuns:

Romeo si Julieta

| Nicki18 a răspuns:

Preferata mea e "Pe aripile vantului" de Margaret Mitchell ♥. Cand prima data auzeam de ea, ma gandeam:"Ce-i asa de special la ea?" si m-am gandit sa ma apuc sa o citesc, si dupa primul volum innebuneam ♥. Inca mai citesc volumul 2, dar deja o pot declara cartea mea preferata ♥(pentru asta am detronat-o de pe locul 1 pe Jane eyre de Charlotte Bronte, care de asemenea este o carte foarte frumoasa.)

| andrei1237 a răspuns:

Buna.
Un roman de dragoste foarte bun este Romeo si Julieta. Sper sa il citesti.Eu l-am citit.
Pa, pa.

| CrinescuEva888 a răspuns:

Uităte aici superbă trilogia romanelor*Culorile Dragostei http://ru.scribd.com/collections/4136504/Kerstin-Gier-Culorile-dragostei

Răspuns utilizator avertizat