| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Vreau sa incerc sa scriu ceva pe wattpad si am nevoie de niste nume unice

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Numele real nu omoara niciodata.
Sau Iubitoarea de drama/fantezie/pe iti bazezi textul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crăcănela, Georghel, Lindică, Găozaru, Afaceristu, Sulă-Luigi, Cercela, Logana, Ana-Damigeana.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Pur si simplu nu inflori numele cu nu stiu ce semnificati sau cuvinte ce se pronunta fitos. Ex: Cithriei, Folxzia, asa mai departe (asta daca nu cumva e fantasy) Dar depinde foarte mult si de gen sau locatia.

Uite aici: https://www.fantasynamegenerators.com/

| comyne a răspuns:

Daca vrei sa scrii o carte fantasy (dar si orice alta carte) gasesti multe nume, unele chiar cu semnificatie, pe pinterest

poti sa scrii "fantasy names" si deja gasesti suficiente sau "names with meaning" si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand sa inventezi nume, daca nu e carte fantasy.