| InfinityDreams316 a întrebat:

Hey... am inceput sa scriu o a doua carte pe wattpad si am nevoie de un nume de fata pentru rolul principal. Nu vreau un nume care este foarte cunoscut ca si; Emma, Mia, Khaterine etc.

Multumesc anticipat. Cel mai bun comentariu primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| SorinelF86 a răspuns:

Adia, Karina, Rada, Alana, Lara, Raisa, Ayanna, Liana, Ranya, Ayline, Lilia, Reyna, Briana, Luana, Selena, Cara, Maia, Soraia, Cerise, Mara, Mateea, Taisa, Mira, Vanda, Nadira, Vladia, Emira, Nona, Florence, Oriana, Georgia, Patricia, Iarina, Petra, Indira, Irma

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cum se numeste cartea?

| InfinityDreams316 explică (pentru R0R0):

Inca nu am postat-o, dar daca ai cont pe wattpad ma poti cauta, ma numesc InfinityDreams316

| R0R0 a răspuns (pentru InfinityDreams316):

Oke.O sa o fac!winking

| Kosys a răspuns:

Clara, Margot, Jolene, Clarice, Eleonore, Kataleya big grin