| SuntFataInPlm a întrebat:

*Wattpad* Ce parere aveti despre povestea mea de pe wattpad?
http://www.wattpad.com/story/39069920-red-lines
Vreau niste sfaturi.
Stiu ca poate la uni nu va place genurile astea depresive, cu fete care se imbata sau se taie, dar vreau sfaturi.
Dau funda la cel mai bun sfat

5 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Nu stiu exact ce sa zic.Pe Wattpad am tot citit povesti cu fete care sunt batjocorite de colegii de clasa.Nu vreau sa te supar sau ceva, dar vreau sa zic ca tipul tau de poveste a mai fost scris, daca intelegi ce vreau sa zic.Bine,poate daca ai adauga pe parcurs altceva nou, de care nu s-a mai scris, poate va iesi o poveste frumoasa.App am si eu o poveste pe Wattpad, daca esti curioasa poti sa tragi putin cu privirea http://www.wattpad.com/myworks/24904761/write/76065961

| SuntFataInPlm explică (pentru Giulia97Anna):

Stiu ca sunt multe, dar asta nu e ca si celelalte, am foarte multe idei originale, la inceput asa pare, dar dupa nu o sa aiba nici-o legatura cu celelalte carti.

| SuntFataInPlm explică (pentru Giulia97Anna):

Si ma ajuta mult sa scriu asa o carte, genul asta. pentru ca eu simt tot. Etc...ma tai... si tot ce este de obicei in genul asta de carte.

| MgdDroopy a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Si filme politiste sunt multe. Si tot se mai filmează. Acelasi gen, acelasi tip: politist bun îi prinde pe cei răi. Dar totusi sunt diferite. Si au succes.
Scrie varianta ta. Continua!

| SuntFataInPlm explică (pentru MgdDroopy):

Multumesc happy