| ElenaOana15 a întrebat:

Mi-am facut un cont de Wattpad, si m-am hotarat sa scriu si eu o poveste.Deocamdata am scris doar doua capitole,nu sunt prea stralucite, dar celelalte sunt mult mai bune.Totusi nu stiu daca sa le postez si pe restul din moment ce nu am primit nici un vot, nici o parere...
Ce sa fac? Sa continui sau nu povestea?
http://www.wattpad.com/story/25504312-inimi-frante
Aceasta este povestea mea, astept pareri pe Wattpad(cei care aveti cont) si pe TPU. :)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia astept?=p Continua, nu e rau dar e prea scurt. incearca sa bagi mai mult suspans.Ar fi interesant sa vedem pe parcurs o transformare a eroinei cat mai complexa, nu o sanctifica destainuie si demonii interiori.

| ElenaOana15 explică (pentru anonim_4396):

Merci de sfat! happy, ce ai citit tu a fost doar introducerea, abia de la capitolul 3 incepe cu adevarat actiunea big grin