| Wattpadoldstories a întrebat:

Wattpad. Era o carte cu ceva scoala de reeducare, povestea era intre un instructor si o eleva si gen imi amintesc ca numele cainelui instructorului, era Hero si ea cred ca avea nume tot cu H. Stie cineva daca a fost stearsa? Nu o mai gasesc si as vrea sa o citesc iarasi. O fi publicata? Help

2 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Cel mai probabil e publicată. Însă dacă nu știi cum se numește n ai șanse să o găsești. Nu cumva ai salvat o? Dacă o găsești spune mi și mie te rog cum se numește.

| Crescent a răspuns:

Vai, stiu cartea ca am dat si eu de ea. Daca o gasesc ma intorc cu un raspuns.