| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Justin Bieber a murit impuscat.Este adevarat?
Nu sunt fan dar sunt curioasa...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu sunt fan nici in ruptul capului dar va dati seama ce-ar fi daca ar muri? Cred ca ar fi Canada in doliu mai mult timp decat e acum Polonia...cred si fanele din intreaga lume s-ar da cu capul de pereti, s-ar face emo etc... Frate de unde a aparut si pustiulica asta, de-mi ajunge pana la piept?laughingDoamne, zici ca-i fetita, da ma rog, daca va place, ascultati-l nu va condamnwinking

147 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiu ce sa mai cred pentru ca am auzit ca el era de fapt un pedofil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. nu este adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA este mort daca nu ma crezi uitate la astahttp://www.220.ro/faze-tari/Justin-Bieber-Ucis-De-O-Grenada/VBU6WR991R/!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa e a fost impuscat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io nu cred ca Justin Bieber nu exista si cine o mai inventat zvonurile astea poate le-o inventat ca ii este ciuda pe el ca este mare vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fan justin si ma enerveaza tot ba ca a murit ba ca nu exisa ce urmeaza s-a fie rapit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin Bieber e un ratatoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haha lo bineinteles ca el ...NU A MURIT! nu vezi ca zvonurile circula."justin bieber e cu selena gomez","justin bieber si-a fracturat picioarul","justin bieber concert in japonia".si tot feluri de zvonuri. deci nu, nu a murit.dar imi place ca el e cu selenawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baii! A murit impuscat. In csilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu A fost intr-un serial CSI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuop

| Raton a răspuns:

Doamne ajuta sa moara cat mai repede si daca il impusca cineva si murea ii dadeam bere pe viata aluia care il omara

| Bombonicăăăă a răspuns:

Auzi daca ai citit pe net {zvonul}...nu ai citit bine...fi mai atent-a la ce citesti

| TboomOllie a răspuns:

Da...este adevarat

| mileyzcyrus a răspuns:

Nu stiu! Eu sunt un mare fan! Azi am intrat pe Wikipedia ( doar din curiozitate ) la Justin Bieber si scria : "Justin Bieber (n. 1 martie 1994 d. 10 ianuarie 2012) a fost un cântăreț de muzică pop/R&B de origine canadiană."! Sper ca nu e mort!

| Miiia a răspuns:

Nu, Justin Beiber traieste!

| vikyta a răspuns:

Ce'aveti ma cu bietul baiat BOGAT si cu Succes? traieste ca sh noi ceilaltirolling on the floor) off il omorati voi cu zvonuri aiureaoh go on

| serghei1996 a răspuns:

DA BA e COrect sad O dat duba patanu;( ce sa facem dar intr-o perestrelka o fost zamacit in cap!

| Silvana_5873 a răspuns:

Daca moareee euu am petrec rolling on the floor)))

| MaRiUs_1525 a răspuns:

Cred ca a murit...dar nu sunt sigur.

| Andrei_9977 a răspuns:

A fost impuscat in filmul csi(crime si investigati) pentru ca era infractor
ma bucur ca te am ajutat funda );

| gabriela30 a răspuns:

Bai frate nu stiu ce va place la tipu asta si cred ca traieste.

| Boss_Bogdan_1998 a răspuns:

Eu am auzit ca a murit cu masina

| Ionas_Adriana_1978 a răspuns:

Nu a murit nu are cum. E adevarat ca a vaut un accident de avion si a intrat in coma. Atata tot dar nu a murit.