| Carla_5126 a întrebat:

Este adevarat ca Justin Bieber a murit?

40 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Din păcate nu.

| Andrutza137 a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Ma esti nebunn? ..Luara-i focc sa iei...Umpleateai de ciumaa!

| 9gag a răspuns:

De unde atata noroc?laughing

| Andrutza137 a răspuns (pentru 9gag):

Sa mori tu?!
NOROC am avea noi daca te-ar lovi autobuzul! Copil tampit de 10 ani! Asa sa ii vorbesti lui mama ta!

| MeoKidu a răspuns:

Buna
Pai nu a murit happy
Bye

| Șosețică a răspuns:

Da! laughing Dau party laughing
Nu... glumesc nu a murit, sunt zvonuri, dar m'as bucura daca ar muri XD

| znstr a răspuns:

Din ce zine in linkul dat de Saya,rezulta ca un tip oarecare l-a jucat pe JB in filmul CSI si ca acela, doar in film, a fost impuscat. laughing
Deci idolul vostru e la loc sigur. ^^

| znstr a răspuns:

Zice* laughing pardon

| vladvlad23 a răspuns:

Pai, zi-mi tu fato ai mai vazut tu Draci morti?

| gabrielutzu a răspuns:

Biberonul nu moare, biberonul se suge.

| sherlock a răspuns:

NU! Ar fi fost pe youtube clipul ce zice asta la toate categoriile posibile tongue

| SmileFreedom a răspuns:

Tu ti-ai da seama ce ar fi daca ar muri?laughingCred ca fanele din intreaga lume s-ar da cu capul de pereti, s-ar face emo.Acum pe bunelaughing. Romania ar fi in doliu.Mai ceva decat cand a murit Michael Jackson...

| kravyus a răspuns (pentru SmileFreedom):

Mai ceva pe naiba! tu compari pe jb cu michael jackson? aha! nici de acum intr-o 1000 de ani! nu are nicio treaba cu talentul gay`ul asta.Pai la cate proaste sunt in Romania imi inchipui ca se vor da cu capul de pereti!

| Saya a răspuns:

Nu, Jb nu a murit. Il uram noi dar parca nici intr-atat cat sa vrem sa il vedem mort...

| Michaela89 a răspuns:

Da.Uite:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Scuze pentru cei care sunt fani.

| 43v3r a răspuns:

A murit pe draculaughingrolling on the floorn-ai vazut ce sa distrat cu selena gomez in Hawaii:X:X:X
fundabig grin

| Georgiana1998 a răspuns:

Nu este adevarat este doar un zvon...

| BlackVeil a răspuns:

Slava domnului! *_*

Răspuns utilizator avertizat
| Ionela78 a răspuns:

NU! iti dai seama ca daca ar fi murit ar fi aparut la televizor, la stiri etc.nu nu a murit dar stii cum sunt zvonurle astea.maine se aude ca e cosatoritlaughingnu nu e mort. funda?

| Serena03 a răspuns:

StayHere,cand vazusem poza ma inveselisei pe ziua de azi, raspunzand la intrebarea lui Carla_5126 Justin Biberon nu a murit...

| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

Nu a murit, nu are cum, ar fi scris in toate site-urile Americane I don't want to see

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Asta e cea mai retardata intrebare pe care am auzito...Cum poti sa crezi ca a muritlaughing)).Da a murit in filmul CSI dar nu in realitate.laughing)

| biabiencuta a răspuns:

As vrea eu

| girl1 a răspuns:

Nu a murit

| loredutza a răspuns:

Nu,nu a murit oamini prosti inventeaza lucruri daca ar putea lar omora ei dar din fericire nu poate sa-l omoare laughing)) e prea smecher tongue

| cristiana_9803 a răspuns:

Nu.Justin Bieber nu a murit -_-. Acesta iesea din club si un fotagraf care vroia sa.i faca poze a murit in urma unui accident cu masina.

| 002010102010 a răspuns:

Nu e adevarat eu il urasc O(O)

| Ghinea_Simona_1998 a răspuns:

Din pacate, nu sad laughing

| Andrutza137 a răspuns (pentru Ghinea_Simona_1998):

Hahahha ce e asa de ras.DIE fraiere! Vai ce te amuzi zici ca esti bunica cand avea pojar laughing.Nu mai pot de ras....Umflat cu pompa ce esti! Inghiteti limba aia. mananaco pe painee! Ma asta.asa vb tu de bubulusul meu/?

| Luiza_Pastravanu_1999 a răspuns:

Nu a murit
Dar din Pacate am aflat o veste cumplita astazi
Stiti filmul Furios si Iute?
Actorul Pawl Walker a murit intr-un acident de masina, este foarte tragicsad

| ptomiac a răspuns:

Claire holt este in the-vampire-diaries nu a murit desteapta pamantului publicat in 2013 uita-te aici http://www.youtube.com/watch?v=7-qGLrCW3wo