| CostinAlamariu a întrebat:

Am doua intrebari si as vrea sa-mi raspundeti in ordine.

In primul rand cum v-ati nota gustul in muzica de la 1 la 10?(1 însemnand prost si 10 însemnand foarte bun.)

Si in al doilea rand numiti 2 sau 3 dintre melodiile voastre preferate.

P. S. : pentru cine o sa zica "pai normal ca toata lumea o sa-si noteze gustul in muzica cu 10" tocmai asta vreau sa si vad. Exista oameni cu gusturi bune in muzica si gusturi mai putin bune. Sunt curios daca exista oameni cu gusturi mai proaste in muzica oarecum constienti de lucrul asta. Ar fi interesant de vazut.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Renunță la punctul 1, îl deduci singur din ce scrie fiecare la pct. 2

| CostinAlamariu explică (pentru sierra1):

N-ai inteles intentia mea.
Eu da, il deduc din punctul 2, dar vreau sa vad daca omul respectiv crede despre sine ca are gusturi bune chiar daca eu vad din punctul 2 ca nu are. Vreau sa vad cat de constienti sau inconstienti sunt oamenii despre calitatea a ceea ce asculta

| sierra1 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Un ințelept a zis: "pai normal ca toata lumea o sa-si noteze gustul in muzica cu 10"

| Potterhead77 a răspuns:

Mie imi place foarte mult sa ascult Twenty Øne Piløts, sunt o trupa.
Melodiile mele preferate sunt The Judge, Fall Away, Stressed Out.
Iti recomand sa ii asculti. Spor!

| CostinAlamariu explică (pentru Potterhead77):

Da, imi place mult Tøp. As putea zice ca trupa mea preferata. Primul lor album e cel mai bun dupa parerea mea. De fapt as indrazni sa zic ca e cel mai bun album de muzica creat in ultimii 50 de ani

| Potterhead77 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Mie sincer imi plac toate albumele lor, le stiu toate melodiile pe derost imi plac foarte mult