| cristianorudi7 a întrebat:

As vrea si eu melodii house sau dance daca stiti din alea care se aude intr-un fel fundal de acordeon, cu ar fi melodia deepcentral russian girl. multumesc mult

5 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Edward maya-stero love

| cristianorudi7 explică:

F... gatu matii de handicapata poate mai comentezi bine ca stii sa scrie bai inteligeanto

| keytao a răspuns:

Uita-te aici poate gasesti ceva ce-ti place si descarci :
http://www.mp3py.com/

| ℬaby a răspuns:

Offf frate gramatica astalaughing: melodii house sau dance daca stiti din alea care se aude laughing. Si mai ma faci pe mine taranca, boule!happy
Haidi ma, du-te la manelari tai si "aude`te intr-un fel"laughing.winkingFrate ti-ai facut cont pe TPU ca sa infectezi pe altii cu prostiile tale de "auziri"rolling on the floor). Date dracu
!happy
Jeet Q efect love struck

| Larisa_5311 a răspuns:

Alexandra Stan-Get Back
Tecno-I like to move it
Far East Movement-Like a G6
Play and Win-Ya Bb
N-Dubz-I need you(Remix)
Impact ft.Moving Elements-Today
Michael Jackson-History(dance remix)
Fergie-Fergalicios
Taio Cruz-Dynamite
Reflex - Obsession
sau
lemonade mouth-determinate

acestea sunt cele care imi plac mie.