| MyNameisEduard a întrebat:

Azi se fac 13 ani de când a murit Michael Jackson,nu stiu de ce dar chiar dacă e mort îl simt in viață ascultându-i muzica, doar eu simt asta?
Si apropo, dacă ascultați care e melodia voastră preferată si albumul?
Melodia mea preferată e Smooth Criminal si albumul preferat e Bad happy

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

They Don't Care About Us si We Are the World cele mai profunde melodii iar ca preferate sunt Dirty Diana, You Are Not Alone, Black Or White...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Nu-mi plac melodiile lui. Îmi dau un vibe negativ, mai ales când îmi aduc aminte de ultimii ani din viața lui și felul cum ajunsese.

| MyNameisEduard explică (pentru anonim_4396):

Înțeleg,nu te judec pentru asta, nu stiu cum dar eu când îl ascult simt ca e în viață, ciudat nu?