| zuzu_6713 a întrebat:

Buna all! Este o melodie noua cu Denisa si Mr. Juve, dar nu mai stiu cum se numeste... In videoclip Denisa se cearta cu mama ei pentru ca nu o lasa sa se vada cu Mr. Juve si pleaca de acasa cu inca doua fete si se intalneste cu Juve... Stiti cumva cum se numeste melodia? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Georgiana93 a răspuns:

Denisa & mersi. juve - la toate as renunta;;)

http://www.youtube.com/watch?v=OKPiEv-voHA

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tavy_7886 a răspuns:

Pai ar fi bine daca mi-ai zice ceva din versuri. spune-mi cateva versuri si o sa imi dau seama

| zuzu_6713 explică:

Pai asta este ca nu mai stiu nimic din ea, nici macar un vers.

| tavy_7886 a răspuns:

AHAM. pai scuze nu te pot ajuta. eu sunt fan manele dar eu nu-mi amintesc sa fi existat un astfel de video. dar daca iti amintesti ceva pot sa imi dai un mesaj pe privat sau mai usor, scrie chiar aici? ok te pup