| zuzu_6713 a întrebat:

Buna all! Este o melodie noua cu Denisa si Mr. Juve, dar nu mai stiu cum se numeste... In videoclip Denisa se cearta cu mama ei pentru ca nu o lasa sa se vada cu Mr. Juve si pleaca de acasa cu inca doua fete si se intalneste cu Juve... Stiti cumva cum se numeste melodia? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Georgiana93 a răspuns:

Denisa & mersi. juve - la toate as renunta;;)

http://www.youtube.com/watch?v=OKPiEv-voHA

4 răspunsuri:
| tavy_7886 a răspuns:

Pai ar fi bine daca mi-ai zice ceva din versuri. spune-mi cateva versuri si o sa imi dau seama

| tavy_7886 a răspuns:

AHAM. pai scuze nu te pot ajuta. eu sunt fan manele dar eu nu-mi amintesc sa fi existat un astfel de video. dar daca iti amintesti ceva pot sa imi dai un mesaj pe privat sau mai usor, scrie chiar aici? ok te pup

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu_6713 explică:

Pai asta este ca nu mai stiu nimic din ea, nici macar un vers.