| mrman a întrebat:

Buna as vrea sa imi spuneti ce necesita pentru a compune o melodie cu bass cu de toate
Melodia este scrisa dar ce necesita pentru a compune o melodie ca intr-un studio dar acasa ce programe trebuie folosite
Multumesc Funda pentru cine imi da lista completa

Răspuns Câştigător
| milka01 a răspuns:

Nu inteleg ce "melodie" vrei tu, ce gen sa fie dar iti poti creea ceea ce iti doresti tu folosind Reason 5 de la Propellerhead.Nu este usor deloc sa umblii prin el si sa iti creezi ceea ce iti doresti dar exista tutoriale pe youtube.Bineinteles ca nu copiezi tot ce vezi acolo...inveti macar in mare despre ce este vorba, incerci si tu ce vezi acolo dupa care faci ceva cu totul diferit dupa cum iti place tie.Succes happy