| Rosalinda_7768 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste melodia cantata de fata aia Ana Maria cu saxofonul de la Romanii au Talent... Fundoi

5 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Melodia e cantata de George Michael si se numeste Careless whisper.

| Andreea1116 a răspuns:

George Michael - Never Going To Dance Again

| Andreea1116 a răspuns:

De fapt original se numeste careless whisper(george michael) http://www.youtube.com/watch?v=OSRLDskFhvc&feature=related

| GabitaGabii a răspuns:

Asta vroiam sa intreb si eu laughing e dragutabig grinlove struck

| Crissttina a răspuns:

Dar este interpretata si de smiley&delia-maria, maria. era piesa cu care incepea o telenovela pe antena mai demult.