| allexxL a întrebat:

Cine credeti ca este mai tare?: Grasu xxl,Maximilian,Spike, Guess who sau Mitza?

11 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Toţi sunt nişte labe care se prostituează muzical pentru bani şi faimă.

| DieBitch a răspuns:

Sunt 2 care-i cred eu: 1: Guess Who ( zicea prea mult adevăr în melodii și totul ce este real cântat în 3-5 minute..genial )
2. Spike (Este puțin misogin dar îmi place pentru că tot adevăr zice despre pițipoancele care mânâncă pielea de pe băieții și tot ele se plâng ) RESPECT CELOR 2!

| Ericutza21 a răspuns:

Maximilian

| BeTheChange a răspuns:

Cheloo.

| CautNume a răspuns:

Niciunul.

| alex9569 a răspuns:

Parazitii

| Chimie a răspuns:

Spike si Guess Who aia vechi.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Toate cele mentionate de tine sunt pi, zdele lui cheloo \m/

| Ana_Maria_Georgescu_1985 a răspuns:

Parerea mea sinceră este că î-ți plac toate dar în momente diferite! și la urma urmei dacă asculți o piesă prea mult. te vei plicisi de ea! cu stimă... fără supărare!

| CrimeLullaby a răspuns:

Eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal imi place Guess who. Spune ceea ce se intampla cu adevarat, are curaj sa infrunte lumea asa cum e ea, si nu foloseste limbaj neadecvant in fiecare minut.
Si arata prezentabil happy