| cornelia_9446 a întrebat:

cui ii place melodia aceasta?(nu e manea) http://www.youtube.com/watch?v=WWDcOU-nQ90&feature=relat ed
pur si simplu eu o ador:)) Ma inveselit.

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Mie imi place, de fapt Hilary Duff e cantareata mea preferata :d.

5 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Pe mine ma sperie rolling on the floor)
Era sa cad jos de pe scaun cand a inceput rolling on the floor Uitasem ca boxele erau la maxim rolling on the floor

| birku a răspuns:

E faina melodia.
da ti se pare a fi manea de ai pus aia in paranteza?laughing

| ZOON a răspuns:

Da e super wow nici nu imi vine sa cred cat sa maturizat Hilary Duff

| ahlrh a răspuns:

Da, da e un ritm vesel, dar mai mult imi place SountTrack-ul big grin

| QuadruplePersonality a răspuns:

E cam plictisitoare...

Adica e ok sa o asculti o data, dar a doua oara e deja prea mult straight face