| RavenNymph a întrebat:

De câteva zile caut o melodie pe care am auzit-o din întâmplare la radio, însă nu o găsesc. Tot ce îmi amintesc din ea este "Dragoste, cine oare te-a gandit? Dragoste, a fost un împătimit. Dragoste, cine oare mi te-a dat? Dragoste, a iubi cu-adevarat." sau ceva asemănător. Știe cineva despre ce melodie este vorba?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| xPeyser a răspuns:

Melodia nu o stiu dar daca stii frecvența sau postul pe care ai auzit melodia, poti intra pe site ul lor ca sa cauti queue ul pe care l folosesc la melodii
Dacă nu au asa ceva asculta la radio până apare iar melodia și îi poti afla numele cu aplicația Shazam. Imi pare rau, mai multe detalii nu ti pot da

| RavenNymph explică (pentru xPeyser):

O să încerc, mulțumesc mult de sfat ^^