| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Buna dimineața! Ce părere aveți despre Aurelian Temisan?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai exista? Mai face reclame la ceva farmacii? Ca de cantat nu cred ca ai canta

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru suntserios):

El nu a făcut reclame la farmacii. Cred că îl confunzi cu Enache. Și da, mai canta și Temisan și Enache.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Asa e, l am confundat.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru suntserios):

A, ok.

| AdioTPU a răspuns:

Sincer nu i-am ascultat melodiile doar una acum câțiva ani care era foarte ritmica dar mi-am uitat cum îi zice. Ca aspect fizic nu-mi place forma bărbii pe care și-a lăsat-o și nici faptul că personal mie îmi dă impresia de prea multă masculinitate care nu prea e pe placul meu.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru AdioTPU):

Dar ca și caracter așa, ce parere ai?