| ralucutsi a întrebat:

Bună! Poate sa îmi spună și mie cineva cum se numește melodia sau instrumentalul cu vioara din videoul asta? (Serialul Sacrificiul)
https://youtu.be/1lG5QwFhAts minutul 1:16:03
Caut de 1 an de zile și nu găsesc.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Maliwiskey a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=UDMZKE84hGg cred ca asta ar trebui sa fie

| ralucutsi explică (pentru Maliwiskey):

Nu e asta. M-am uitat și eu la muzica din descriere și nu e nici una din alea din păcate. mersi oricum. Apreciez

| Maliwiskey a răspuns (pentru ralucutsi):

Atunci daca nu apare, inseamna ca e o interpretare proprie pentru ca este prezent Damian Draghici in proiect