| stefiiii3 a întrebat:

Buna, sunt Stefi.
In aceasta comunitate mare si frumoasa, exista fani k-pop?
Am vazut cativa, dar vreau sa vad cat de multi happy
Si daca sunteti, ce trupe va plac?

Răspuns Câştigător
| andreea2346 a răspuns:

Salut! ador k-pop-ul.
de prin 2014 ascult.
prima trupa ce am descoperit-o a fost BTS, in 29 martie 2014. acum imi place BTS,Twice,KARD,Checkmate,Nu'EST,IU,BoA,Hyun-A,Nct, Stray Kids, Loona, Weeekly, Red velvet
Tu?

11 răspunsuri:
| FaneFane6564 a răspuns:

Nu pot sa zic ca sunt fan, dar imi place foarte mult piesa How you like that de la BlackPink.

| stefiiii3 explică (pentru FaneFane6564):

Buna Fane, am inteles. Ciudat, nu sunt mare fana Blackpink, dar ma bucur ca ai raspuns la aceasta intrebare.
Multumesc.

| stefiiii3 explică (pentru andreea2346):

Buna, si eu il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult din 2012.
SHINee ( a fost prima trupă kpop pe care am ascultat-o, totodată cea care mi-a făcut cunoștință cu Kpop-ul happy, a doua preferată e BTS ( pe care i-am descoperit și am început să îi ascult din 2017?, în plus mai ascult uneori Blackpink, Nu'est, BOA, IU, Super Junior etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ce trupe sau artiști solo asculți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine e tipul din poza ta de profil? Parcă îmi e foarte cunoscută fața lui...

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Yang Jeongin din Stray Kids. Este o trupa mai noua, de prin 2017.

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Taemin (best), Chungha, Boa mai putin, Sunmi, Jessi, IU, mai multi.

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Super, as fi vrut sa ascult si eu de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru stefiiii3):

Doar SHINee ascult de atunci, Kpop la modul general ascult din 2015 / 2016 - în această perioadă am descoperit cei mai mulți artiști / trupe.

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, foarte frumos, este o cultura minunata.