| luciradu14 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... pe la minutul 4:22 apare o melodie, am cautat-o peste tot pe internet dar nu am gasit-o... va rog, daca stiti cum se numeste, sau macar cine o canta, puteti sa imi ziceti? Dau funda raspunsului corect.
Multumesc!
Link-ul: http://www.youtube.com/watch?v=FxSfUr7Zj4o

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

În unele filme și seriale, din coloana sonoră fac parte unele „melodii" fără nume. Practic sunt doar fragmente de câteva secunde, compuse doar pentru o anumită scenă și nu există nicăieri o variantă mai lungă, pentru că nu a fost necesară.