| Miruna07 a întrebat:

Bună TPU, ma puteți ajuta și pe mine cu numele melodiei din următorul clip? Va rooog mulțumesc?
https://www.facebook.com/351005892390667/posts/460323511 458904/

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Incearca aplicatia shazam de pe Android.

| Miruna07 explică (pentru ZyRRe):

Am încerc, dar nu îmi da nimic ☹️☹️-"fără rezultat"

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru ZyRRe):

Mai sunt tampiti care raspund cu "incearca cu Shazam"?! normal ca omu' a incercat inainte. dar ce nu faci pentru a aparea primul la raspuns. Report!

| ZyRRe a răspuns (pentru Stavi_Alex_1987):

Foarte inteligent raspunsul tau. Din moment ce nu stiu cum se numeste melodia respectiva am sugerat persoanei sa caute cu aplicatia, deoarece nu a precizat daca a verificat sau nu.

| Miruna07 explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Mulțumesc mult! ????????????