| steffyutz a întrebat:

Care are piese mai bune rihanna sau katy perry?

Răspuns Câştigător
| BeWiSeOaReAmScRiScOrEcT a răspuns:

rihanna cu siguranta! are o voce aparte iar asta da un mare plus melodiilor ei!

5 răspunsuri:
| KimmyNaNa a răspuns:

Eu cred ca Katy big grin

| deea89 a răspuns:

Rihanna avea succes inainte si poate are si acum.Dar de la un timp Katy Perry s`a facut cunoscuta cu melodii destul de fumoase.Sincera sa fiu ma gandesc ce melodii au ambele fete si nu pot sa aleg.Aman2 au avut si au melodii frumoase!

| Moonster a răspuns:

Si eu cred ca katty ca are si voce mai frumoasa

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Mie imi plac amandoua! dar cred ca Katy are piese mai frumoase

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Imi plac amandoua dar katy perry imi place mai mult decat rihanna