| BăiiDuddă a întrebat:

Care este numele melodiei din videoclipul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=CEb3GQqdHD4?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand abstractie de la chestia care s-a vrut a fi gluma, trebuie sa fii destul de oparita la pizdocina sa iti placa asa ceva.

| BăiiDuddă explică (pentru anonim_4396):

A fost o greseala. Si nu este problema ta daca eu ascult asta. Fiecare cu ce ii place iar daca tu vrei sa asculti numai cocălării nu ai decat. Tineti parerea pentru persoana ta si nu le-o impartasi si altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BăiiDuddă):

Trage un click la mine pe profil. O ard in stil cocalar?
Iar ce-ai zis in rest n-are efect asupra mea. Sunt imun la sfaturi de genul.

| BăiiDuddă explică (pentru anonim_4396):

Iar pe mine nu mă interesează ce zici tu. Sorry. happy