| lorelai cristinush a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri...sunt tare curioasahee hee lady gaga sau michael jackson?

Răspuns Câştigător
| mysteryo_3033 a răspuns:

Il compari pe regele muzicii pop cu o parashuta... mj a facut istorie

66 răspunsuri:
| Lalysuka a răspuns:

Michael Jackson, logik

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Michael jackson =p~

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Michaelbig grin

| Ellimist a răspuns:

Michael jackson

| CookieDiamond a răspuns:

Gagawinking nu stiu si Michael Jackson dar nu stiu lady gaga e mai noua mai la moda happy

| Vlad132 a răspuns:

Michael jackson logic

| fox22 a răspuns:

Michael Jackson

| Bibik a răspuns:

Amandoi:X

| soraloola a răspuns:

Michael Jackson!

| daianne a răspuns:

Michael Jackson forever.

| Lalysuka a răspuns:

Michael Jackson

| Elenna_4537 a răspuns:

Michael Jackson

| gabor_8975 a răspuns:

Jos justin bieberbig grin

| anonim_5778 a răspuns:

Raspunsul depinde, cred si de varsta pe care o are fiecare pentru ca sunt multi care au auzit 2-3 piese de-a lui MJ pe care le mai din cand in cand.Pe cand Lady gaga e in voga acum... Eu prefer MJ happy

| Muzika a răspuns:

Lady Gaga :X

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Michael Jackson
:X:X:X:X:X:X:X:X
Nu ca nu imi place Lady Gaga doar ca Michael Jackson este o legenda!:X:X:X:X

| AndruȘșca a răspuns:

Michael Jackson.laughing. imi plac melodiile lui dar si ale lui Lady Gaga.tongue
Eu prefer MJ

| LOvE_7583 a răspuns:

Deci nu pot sa aleg...Imi place mult Lady Gaga. E noua, talentata, nonconformistadar Michael e totusi regele muzicii pop. Un revolutionar si nu cred ca cine ar mai putea face ce a facut el.

| anca_3211 a răspuns:

Aceste doua personaje sunt din filme diferite... Nu poti face nici comparatie nuci disociere... Dar cred totusi ca Michael Jackson e "mai tare".

| bellaisa a răspuns:

Din ce punct de vedere ii compari? nu are legatura unul cu altu...nu stiu pe cine l-as compara pe MJ, dar pe lady gaga as compara`o cu christina aguleira, cu brithney spears.etc dar in niciun caz cu MJ...tongue

| xtina a răspuns:

Michael Jackson love struck

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin Tu pe cine preferi?

| missReckless a răspuns:

Jackson, deşi e o comparaţie cam umflată.

| D33a98 a răspuns:

Cred ca voi alege Lady Gagahee hee

Dar si Michael Jackson a fost foarte talentathee hee

>:d

| Ruxy_1106 a răspuns:

Michael Jackson 4ever straight face. Lady GaGa sucks
Hai sariti cu Stupidu laughing I don't care.

| tzutzi_7868 a răspuns:

Gagabig grin, dar si michael e bun

| Jacob27 a răspuns:

michael jackson

| BiaBianca10 a răspuns:

Michael Jackson love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| AdRyAnA3 a răspuns:

E bun si michel dar gaga e mai noua

| Foxilikkkă a răspuns:

Ce comparatie.
E evident ca Michael Jackson. Din toate punctele de vedere o intrece pe Lady Gaga, si ca om si ca, cantaret, dansator, versuri etc.Nici nu se pune problema unei comparatii aici.
Lady Gaga e noua, extravaganta, ciudata, vrea sa iasa in evidenta prin tot ceea ce face.Bravo ei, sper sa ajunga undeva.
Dar faptul ca MJ este o legenda, a facut istorie, iar Lady Gaga e noua, nu se prea poate compara big grin!