| lorelai cristinush a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri...sunt tare curioasahee hee lady gaga sau michael jackson?

Răspuns Câştigător
| mysteryo_3033 a răspuns:

Il compari pe regele muzicii pop cu o parashuta... mj a facut istorie

66 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Lady gaga, dar imi pare rau pentru michael chiar daca nu eram fana!

| Mary Marry a răspuns:

Sunt megafana Michael Jackson deci, Michael cu siguranta! :love struck

| Ruxy_1106 a răspuns:

Michael Jackson 4ever straight face. Lady GaGa sucks
Hai sariti cu Stupidu laughing I don't care.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Michael jackson =p~

| xtina a răspuns:

Michael Jackson love struck

| beautifulkiss a răspuns:

Buna Michael Jackson normal. El este o legenda si asa va ramane in sufletele noastrelove struck

| missReckless a răspuns:

Jackson, deşi e o comparaţie cam umflată.

| georgyana98georgy a răspuns:

Michael jackson

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Nu ascult nimic de la nici una... da... mj era cu capu pe umeri

| anca_3211 a răspuns:

Aceste doua personaje sunt din filme diferite... Nu poti face nici comparatie nuci disociere... Dar cred totusi ca Michael Jackson e "mai tare".

| Foxilikkkă a răspuns:

Ce comparatie.
E evident ca Michael Jackson. Din toate punctele de vedere o intrece pe Lady Gaga, si ca om si ca, cantaret, dansator, versuri etc.Nici nu se pune problema unei comparatii aici.
Lady Gaga e noua, extravaganta, ciudata, vrea sa iasa in evidenta prin tot ceea ce face.Bravo ei, sper sa ajunga undeva.
Dar faptul ca MJ este o legenda, a facut istorie, iar Lady Gaga e noua, nu se prea poate compara big grin!

| traficanta a răspuns:

Michael Jackson ce sa mai love struck

| Lalysuka a răspuns:

Michael Jackson, logik

| Lalysuka a răspuns:

Michael Jackson

| byancacool a răspuns:

Michael Jackson

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Lady Gagabig grin Tu pe cine preferi?

| Drunkenhearts a răspuns:

Niciunul

| imaqtpie a răspuns:

Lady gaga

| Andrei_9613 a răspuns:

Michael Jacksonhappy...

| anonim_5778 a răspuns:

Raspunsul depinde, cred si de varsta pe care o are fiecare pentru ca sunt multi care au auzit 2-3 piese de-a lui MJ pe care le mai din cand in cand.Pe cand Lady gaga e in voga acum... Eu prefer MJ happy

| Elenna_4537 a răspuns:

Michael Jackson

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Michaelbig grin

| MonkeY a răspuns:

PAi nu o poti comparaa pe Regele popului cu nimeni
compara si tu acolo JB LG adic Biberon si KGAKA

| CookieDiamond a răspuns:

Gagawinking nu stiu si Michael Jackson dar nu stiu lady gaga e mai noua mai la moda happy

| AdRyAnA3 a răspuns:

E bun si michel dar gaga e mai noua

| ZxPoox a răspuns:

Michaelwinking

| myha a răspuns:

Mj:p

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Lady Gaga arata de zici ca e scoasa din anime in schimb MJ este istoriewinking

| BuggsBunny a răspuns:

Ce comparatie tamtipa laughing Sigur ca Michael Jackson :X El a devenit istorie dar...este regele! Lady gaga mnoh... mi plac melodiile iei dar Hainele bleah! Deci Michael Jackson