| lorelai cristinush a întrebat:

Cat mai multe raspunsuri...sunt tare curioasahee hee lady gaga sau michael jackson?

Răspuns Câştigător
| mysteryo_3033 a răspuns:

Il compari pe regele muzicii pop cu o parashuta... mj a facut istorie

66 răspunsuri:
| Jacob27 a răspuns:

michael jackson

| catysmile a răspuns:

Mj

| Teresa a răspuns:

Regele normal Michael Jackson
lady gaga e destul de recenta in tot cazul a intrecuto pe madinna care fara suparare pentru fani dar e varza dar pana la Michael mai are mult foaaarte mult

| gabor_8975 a răspuns:

Jos justin bieberbig grin

| ~(●.●)...тαηуσσтzα...(●.●)~ a răspuns:

Michael Jackson
:X:X:X:X:X:X:X:X
Nu ca nu imi place Lady Gaga doar ca Michael Jackson este o legenda!:X:X:X:X

| Muzika a răspuns:

Lady Gaga :X

| DianaC a răspuns:

La cat ma uit mai mult la aceasta intrebare ma intreb cum poate pune cineva as ao intrebare...Lady Gaga nu ii ajunge nici la degetul mic de la piciorul lui Michael. Michael e o lengeds peste 2-3 ani Lady GaGa va fi istorie si ma efer la faptul ca nimeni nu va mai stii de ea laughing rolling on the floor

| Vlad132 a răspuns:

Michael jackson logic

Răspuns utilizator avertizat
| AndruȘșca a răspuns:

Michael Jackson.laughing. imi plac melodiile lui dar si ale lui Lady Gaga.tongue
Eu prefer MJ

| DanDannn_9120 a răspuns:

Lady gaga este cea mai mare neghioaba. face parte din gruparea Illuminati, o grupare de satanist secreta. afla mai multe de pe google : Ce este illuminati? deci, in concluzie, MJ! 4ever.

| reyna_7838 a răspuns:

Michael jackson

| bellaisa a răspuns:

Din ce punct de vedere ii compari? nu are legatura unul cu altu...nu stiu pe cine l-as compara pe MJ, dar pe lady gaga as compara`o cu christina aguleira, cu brithney spears.etc dar in niciun caz cu MJ...tongue

| daianne a răspuns:

Michael Jackson forever.

| Danutza_9659 a răspuns:

Michael Jackson :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incomparabili, wtf?!straight face

MJ e logicstraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau! interesante raspunsurihee hee majoritatea sunt pentru michael(ca si mine de altfel) dar ma mira ca cei care au ales-o pe gaga au adaugat "dar si michael e bun"laughing michael e bun? doar bun? e tot ce se poate spune despre el? in orice caz draguta intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, sa stiti ca chiar nu conteaza ca Lady Gaga e mai noua caci Michael este divin, nu pot spune ca sunt o fana caci nu ma pot compara cu altele, imi place muzica lui si a lu' Lady Gaga, insa spun tare si clar : MJ 4ever :X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson tongue Ku siguranta kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga! Nu ma intereseaza ca Michael Jackson a fost regele muzicii pop, n-a fost pentru mine! A murit si numai dupa ce a murit a avut atata faima.Eu una inainte sa moara nici nu stiam ca exista, iar dupa ce a murit toti se cred fani! Pe Lady Gaga o stiu de la prima melodie, pe Michael Jackson il stiu de la moarte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael

| MisteriousMan a răspuns:

Mj logic

| MisteriousMan a răspuns:

MJ logic

| D33a98 a răspuns:

Cred ca voi alege Lady Gagahee hee

Dar si Michael Jackson a fost foarte talentathee hee

>:d

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Michael Jackson

| soraloola a răspuns:

Michael Jackson!

| Catalin_7971 a răspuns:

MJ logic ladi gaga e o proasta vai mortii ei!

| Bibik a răspuns:

Amandoi:X

| Ellimist a răspuns:

Michael jackson

| BiaBianca10 a răspuns:

Michael Jackson love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck