| ghitza_2903 a întrebat:

Cat va fi biletul anul acesta la Liberty Parade?

Răspuns Câştigător
| emm a răspuns:

Pai am inteles ca anul' trecut a fost intrare liberabatting eyelashes
poate e la fel si acumbig grin

6 răspunsuri:
| Clever a răspuns:

Pai tinand cont de tva, asta ar insemna ca cu 5% mai scump, nu?big grin

| Aiicha a răspuns:

Eu stiam ca intrarea este libera.

| Simon a răspuns:

E cu plata? Liberty Parade stiu ca e Free, iti platesti transportul, cazarea si consumatia (depinde ce faci pe acolo)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este imnul de anul acesta la Liberty Parade 2010?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este imnul de anul acesta la Liberty Parade 2010?

| ghitza_2903 explică:

Asa am auzit ca anul acesta va fi cu intrare, dar ulterior am vazut pe libertyparade. com ca intrarea este libera. Oricum, multumesc mult pentru raspunsuri.