| Andreeeaaa17 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Sunt din Constanta, si vreau sa ajung anul acesta la Liberty Parade, stie careva cat este biletul de microbuz din gara Constanta pana in Mangalia?! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
biletul Constanta - Mangalia -ruta directa( Simpa-Trans) costa 10lei
Iar la Liberty Parade dupa cum stiam iti trebuie buletin ( dar nu cred ca iti trebuie fix 18 ani), ci doar buletinul.
Sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| Andreeeaaa17 explică:

Si...cum dovedesti ca esti major? imi trebuie buletinul la mine?