| Private a întrebat:

Caut o melodie. Nu mai stiu cum se numeste, doar atat imi amintesc din ea :"draga mea inima, de ai stii cate se sparg in mine, cate am pe suflet" sau ceva de genul acesta. Aceste versuri sunt cantate de un baiat cu o voce usor groasa. Sper sa stiti despre ce e vorba. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

Pont! Scrie versurile melodiei pe google, tot ce iti aduci aminte chiar daca nu au continuitate iar la sfarsit adaugi cuvantul versuri sau lyrics, o gasesti sigur!

1 răspuns:
| Alexandra7201 a răspuns:

C.I.A - Daca as putea happy.