| Ayris a întrebat:

TPU, am o problema. Caut o melodie si nu o gasesc si nu-mi iese din cap! Am cautat si cu Shazam si alte prograne de genu, si nimic! Tot ce imi amintesc din melodie e putin dein refren. E o voce feminina, mai groasa ca de negresa (melodia e veche), ce canta lent: I' ve been hu hu huuu loving you, si apoi foarte repede inca cateva versuri. Asta e tot ce-mi amintesc. Stiu ca e o melodie destul de cunoscuta.

3 răspunsuri:
| Ayris explică (pentru AlyLov3):

Nu, sad i' ve been loving you too long...mi-au dat-o si mie cand am cautat pe youtube. Nu e asta. Multumesc oricum!

| AlyLov3 a răspuns (pentru Ayris):

Pentru nimic big grin