| andreea23_1168 a întrebat:

Ce ati prefera sa ascultati : melodii vechi sau noi?

11 răspunsuri:
| victoriapapi a răspuns:

Old is gold, melodiile vechi sunt cele mai bune

| Baton a răspuns:

Combinate dar depinde cine le difuzeaza (daca te referi la radio), iar daca nu te referi la radio atunci combinate dar sa fie ok.adica nici foarte vechi cu 2 chitare si nimic altceva sau din astea noi in care nu canta nimeni si numa bass si altele ai...sau mai sunt mel astea noi in care repede 2 cuvinte 4 minute laughing
muzica este dupa gust iar gusturile nu se discuta happy

| raluk200 a răspuns:

Noi, bineinteles... dar uneori ascult si melodii mai vechi din cauza ca sunt prea prea frumoase:-pwinkinglaughing

| Twizzle a răspuns:

Mai nou se scot tot felul de piese comerciale si mixaje tampite.
Melodiile vechi trezesc amintiri...

| deea_8399 a răspuns:

Eu cred ca si cele vechi si cele noi trebuie ascultate. depinde de preferintele fiecaruia

| push2gl a răspuns:

Sunt si melodii vechi dar si noi bune

Răspuns utilizator avertizat
| didi12 a răspuns:

Amandoua. Cele noi sunt faine melodiile, chiar daca sunt maxim 10 cuvinte.Pana la urma nu ne intereseaza versurile, ci pe ce dansam, nu?(parerea mea). Dar, si cele vechi sunt super love struck.Eu,de la un timp ascult multa muzica veche...imi tresar amintiri.Si cand spun muzica veche, ma refer la vechile trupe romanesti:Andre, Blondy, Voltaj, Animal X, Ackent, Asia, Bosquito, VH2, Proconsul, Holograf etc. Ce vremuri!:X

| DoOdO a răspuns:

Depinde de starea mea...cand sunt happy ascult melodii noi si cand sunt mai sad ascult melodii vechihappy sau depinde de cheflaughing

| Adytzuuu a răspuns:

Vechibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de starea mea dar prefer mai mult melodii vechi